Extra hoge vierkante bakvorm van PME, mooie kwaliteit
Slechts licht invetten met een bakspray
PME laat in de titel de binnenmaten zien. Voor de buitenmaten komt er nog ca. 3cm extra bij.
De buitenmaten van dit bakblik zijn: 385mm x 385mm x 102mm
Om teleurstelling en onnodige retouren te voorkomen vragen wij u voor het bestellen om de maat van de oven op te meten.
Aanvullende Informatie
| EAN | 5060047061186 |
|---|---|
| Merk | PME Cake Ltd |
| Techniek / Toepassing | Bakken, Taart |
| Aantal per vorm | 1 |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Diameter | Nee |
| Hoogte / Dikte | Nee |
| Diepte | 10 cm |
| Afmetingen | 35 cm x 35 cm x 10 cm |
| Inhoud | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Thema | Nee |
| Feestdagen | Nee |
| Landen & Steden | Nee |
| Seizoenen | Nee |
| Sport | Nee |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Vorm | Vierkant |




