Zware kwaliteit bakblik van PME 15"x 4"
Dit is een grote bakvorm. De binnenmaten zijn: 381mm x 381mm x 102mm.
De buitenmaten zijn: 412mm x 412mm x 102mm. Om teleurstelling en onnodige retouren te voorkomen vragen wij u om de ovenmaten te contoleren voordat het bestellen.
Bakvorm aluminium 10 cm hoog - extra diep
De vorm licht invetten met een bakspray is voldoende. Na het bakken de cake 10 minuten laten afkoelen in de vorm en op een taartrooster storten. Laat de cake volkomen afkoelen voordat het bekleedt en versierd wordt.
Onderhoud: afwassen in een sopje en goed laten drogen.
Aanvullende Informatie
| EAN | 5060281180124 |
|---|---|
| Merk | PME Cake Ltd |
| Techniek / Toepassing | Bakken, Taart |
| Aantal per vorm | 1 |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | Nee |
| Diameter | Nee |
| Hoogte / Dikte | Nee |
| Diepte | 10 cm |
| Afmetingen | Binnenmaten: 381mm x 381mm x 102mm Buitenmaten: 412mm x 412mm x 102mm |
| Inhoud | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Thema | Nee |
| Feestdagen | Nee |
| Landen & Steden | Nee |
| Seizoenen | Nee |
| Sport | Nee |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Vorm | Vierkant |


