Zware kwaliteit bakblik van PME 16"x 4"
Bakvorm aluminium 10 cm hoog - extra diep
Binnenmaten van dit bakblik: 406mm x 406mm x 102mm
Buitenmaten van dit bakblik: 435mm x 435mm x 102mm
Om teleurstelling en onnodige retouren te voorkomen graag voor het bestellen de ovenmaat opmeten.
De vorm licht invetten met een bakspray is voldoende. Na het bakken de cake 10 minuten laten afkoelen in de vorm en op een taartrooster storten. Laat de cake volkomen afkoelen voordat het bekleedt en versierd wordt.
Onderhoud: afwassen in een sopje en goed laten drogen.
Aanvullende Informatie
| EAN | 5060047061193 |
|---|---|
| Merk | PME Cake Ltd |
| Techniek / Toepassing | Bakken, Taart |
| Aantal per vorm | 1 |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Diameter | Nee |
| Hoogte / Dikte | Nee |
| Diepte | 10 cm |
| Afmetingen | 40 cm x 40 cm x 10 cm |
| Inhoud | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Thema | Nee |
| Feestdagen | Nee |
| Landen & Steden | Nee |
| Seizoenen | Nee |
| Sport | Nee |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Vorm | Vierkant |







