Je vindt hier materialen voor suikerbloemen
Suikerbloemen maken is niet moeilijk, als je maar de juiste ingrediënten, materialen en gereedschappen gebruikt.
In deze categorie vind je een enorme keuze in wat je kunt gebruiken om de juiste vormen te krijgen in bloemen van suikerpasta. Onze collectie van uitstekers en veiners is zo groot dat we ze hier bijeen hebben gebracht per bloem. Dat maakt het overzichtelijk en dus makkelijker voor je om te kiezen. Heb je graag dat wij meekijken met je keuze, stuur dan gerust een berichtje via email.
De meeste producten zijn ook geschikt voor andere bloemtechnieken, zoals bloemen van wafer paper (ouwel of eetpapier) en koud porselein. Gereedschap, bloemendraad etc is te vinden in een andere categorie. Gebruik de rode blokken, het uitklapmenu, de zoekfunctie, bel of mail ons als je hulp nodig hebt.
-
Sugar Artistry Tulip cutters (Set of 3)
€ 17,25Classic Collection uitstekers Tulp van Stephen Benison
Meer Informatie -
Sugar Artistry Six Petal Daffodil
€ 7,95Zesblad uitsteker van Stephen Benison voor het maken van o.a. een narcis
Meer Informatie -
Sugar Artistry Daffodil Trumpet Mould - NO CUTTER
€ 9,99Enkel de Narcis trompet, siliconen mal van Stephen Benison. De uitsteker in de foto is apart verkrijgbaar en geen onderdeel van dit product. De trompet mal kan ook in combinatie met andere uitstekers gebruikt worden. De beste resultaten krijg je met fijne bloemenpasta.
Meer Informatie -
Sugar Artistry Daisy Collection (3 Piece)
€ 19,75Madelief uitsteker set van Stephen Benison
Meer Informatie





