Je vindt hier materialen voor suikerbloemen

Suikerbloemen maken is niet moeilijk, als je maar de juiste ingrediënten, materialen en gereedschappen gebruikt.

In deze categorie vind je een enorme keuze in wat je kunt gebruiken om de juiste vormen te krijgen in bloemen van suikerpasta. Onze collectie van uitstekers en veiners is zo groot dat we ze hier bijeen hebben gebracht per bloem. Dat maakt het overzichtelijk en dus makkelijker voor je om te kiezen. Heb je graag dat wij meekijken met je keuze, stuur dan gerust een berichtje via email.

De meeste producten zijn ook geschikt voor andere bloemtechnieken, zoals bloemen van wafer paper (ouwel of eetpapier) en koud porselein. Gereedschap, bloemendraad etc is te vinden in een andere categorie. Gebruik de rode blokken, het uitklapmenu, de zoekfunctie, bel of mail ons als je hulp nodig hebt.

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in
  1. PME cursus suikerbloemen maken, inclusief cursus kit en diploma

    PME Professional Course Sugarflowers

    € 425,00

    Module suikerbloemen uit de PME Professional Course - 5 x overdag in een kleine groep voor maximum aandacht

    Meer Informatie
  2. workshop, roos, rose, workshop, roos, rose, sugarpaste, bloemenpasta, gumpaste, flowerpaste, suikerbloem, sugarflower, blush, pink, floristpaste, roosje, meeldraden, stamen, ellen, ellenscreative, cakeshop, taartatelier, donderen

    Workshop - Bloemen van suikerwerk - klein open trosroosje

    € 49,95

    Zin om meer in de techniek van het maken van details te duiken? Deze ochtend gaan we een klein trosroosje maken aan de hand van een echt voorbeeld.

    Meer Informatie

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

Merken