Kleine styropor bal 2cm doorsnee voor het maken van o.a. suikerbloemen.
Tevens geschikt voor modelleerdoeleinden.
Aanvullende Informatie
| EAN | 5707167451335 |
|---|---|
| Merk | Blooms |
| Techniek / Toepassing | Boetseren / Modelleren, Hobby, Koud porselein, Suikerbloemen |
| Aantal in verpakking | 5 |
| Inhoud | Nee |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Styropor |
| Voedselveilig | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Thema | Nee |
| Feestdagen | Nee |
| Landen & Steden | Nee |
| Seizoenen | Nee |
| Sport | Nee |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Vorm | Nee |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | Nee |
| Diameter | 2 cm |
| Hoogte / Dikte | 2 cm |
| Diepte | Nee |
| Afmetingen | Nee |







