Luxe rechthoekige taartbord, cake board, van ca. 3mm voor een exclusieve uitstraling van uw taart
Bij normaal gebruik meerdere keren te gebruiken
Afmeting: 17" x 13" - 43,1 x 33cm en 3 mm dikte
Aanvullende Informatie
| EAN | 5060281185242 |
|---|---|
| Merk | PME Cake Ltd |
| Techniek / Toepassing | Taart |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Lengte | 43,1 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Diameter | Nee |
| Hoogte / Dikte | 3 mm |
| Diepte | Nee |
| Afmetingen | 17" x 13" - 43,1 x 33cm en 3 mm dikte |
| Kleur | Zilver |
| Thema | Nee |
| Feestdagen | Verjaardag |
| Landen & Steden | Nee |
| Seizoenen | Nee |
| Sport | Nee |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Vorm | Rechthoek |
| Aantal per vorm | Nee |

