PME Diploma cursus met een professionele insteek.
Behandeld worden de basistechnieken, werken met rolfondant, impressiematten en rollers, embossers, funfonts, crimpers, people mould en stencils. Elke les wordt er een project aangeboden en voor het eindproject maken we een gestapelde taart, waar diverse technieken op uitgewerkt zijn. Voor de stapeltaart wordt er niet gewerkt met een dummy. Voor een optimaal resultaat van het eindproject wordt aangeraden thuis de technieken als huiswerk wekelijks te oefenen.
Diploma's worden alleen uitgereikt indien u alle lesuren hebt gevolgd, het project afgerond en de vereiste standaard behaald is. Minimum aantal deelnemers is 3 personen.
De cursus wordt gegeven door Ellen Bosboom. Zij is zeer deskundig, zij heeft meer dan 40 jaar ervaring en helpt u graag de technieken in detail te leren toepassen.
Indien de cursus geen doorgang kan vinden krijgt u hiervan tijdig bericht.
De taart in het voorbeeld is gemaakt door Gre Ottens van Greetjes Baksels, tijdens een van de lessen en dient als inspiratievoorbeeld.
Data: donderdagen: 26 maart, 9 en 23 april, 7 en 28 mei 2026
Tijd: 9.15-14.15 uur
Minimaal 25 uren per module
Prijs is inclusief: PME studentenkit
De materialenkit wordt aan het tijdens de cursus uitgereikt.
Nog zelf aan te schaffen:
Het volgende is niet inbegrepen en kan tijdens de les worden aangeschaft:
- Styropor dummies
- PME taartborden en dozen per project (les)
- PME rolfondant, PME eetbare lijm etc.
Indien een eetbare taart wordt meegenomen voor opmaak tijdens de cursus, dient men deze zelf te bakken en inclusief vullingen en botercrème mee te nemen.
Hoewel bij deze Module zoveel mogelijk in de les wordt gedaan, kan er huiswerk zijn om een bepaalde techniek te verbeteren of meer het werkstuk af te maken. Houdt u daarom ook rekening in uw budget met het aanschaffen van verschillende materialen die eventueel nodig zullen zijn voor het huiswerk. Huiswerk opgeven gebeurt uiteraard in overleg.
Aanmeldingen:
Aanmelden voor de cursus kan uitsluitend via onze webshop.
Na het plaatsen van de bestelling kunt u deze cursus on-line via iDeal of via overmaking op bank rek. NL53RABO 011 22 21 408 tnv Ellen's Creative Cakes, betalen.
Betalingen met Paypal worden niet geaccepteerd. We vragen hiervoor uw begrip.
Het is niet mogelijk om bestellingen te combineren met de aanmelding van een cursus tenzij de bestelling wordt afgehaald.
Annuleringen:
Mocht u moeten annuleren tot 1 maand voor de cursus, dan wordt het overgemaakte bedrag geretourneerd met inhouding van €5.00 administratiekosten. Binnen deze tijd annuleren vervalt uw recht op restitutie.
Wellicht kunt u in dit geval iemand anders blij maken met uw plaatsje. Wij horen dan graag wie uw plaats in gaat nemen.
Met het bestellen van dit product geeft u aan accoord te gaan met bovenstaande voorwaarden.
Aanvullende Informatie
| EAN | Nee |
|---|---|
| Merk | PME Cake Ltd |
| Techniek / Toepassing | Boetseren / Modelleren, Decoratie, Marsepein, Modelleerpasta, Rolfondant, Taart |
| Locatie | TaartAtelier, Norgerweg 208, Donderen |
| Docent | Ellen Monique Bosboom |
| Taal | Engels, Nederlands |
| Thema | Nee |
| Allergenenvrij & Speciaal dieet | Nee |
| Inhoud | Nee |
| Verpakking | Nee |






