Tijdens deze korte workshop van ca. 60 minuten gaan we een Magnoliabloem maken van waferpaper (ook bekend als eetpapier of ouwel). Je leert verschillende materialen en gereedschappen toe te passen.
De workshop wordt in de ochtend gegeven in de workshopruimte van de stand van Ellen's Creative Cakes op verschillende tijden. Standnummer 336 in hal 3. We hanteren een maximum groep grootte van 6 personen.
Aanmelden kan via de website. Indien er ruimte is dan kun je op de beurs ook aanschuiven, maar degenen die zich via de webshop of via de mail hebben opgegeven hebben uiteraard voorrang.
Datum: vrijdag en zaterdag 7 en 8 maart 2025 - 10.30 of 12.00 uur.
Online opgave mogelijk tot 3 maart, daarna kun je aanschuiven mits er plaats is.
Als je via de webshop reserveert is jouw aanvangstijd in overleg, hou rekening met 60 minuten afhankelijk van hoe snel je werkt. Na aanmelding nemen we contact met je op.
Plaats: Ellen's Creative Cakes, Stand 336 - hal 3- bij de overgang naar hal 2
De bloem gaat in een eigen verpakking mee naar huis. Er zijn pakketten te koop in de stand om thuis nog meer bloemen te maken.
Ondanks dat het een niet eetbare bloem is vragen we vriendelijk om van te voren graag de handen te wassen, zo blijft je waferpaper en dus bloem ook mooier. Er zullen ook handschoenen aanwezig zijn mocht je daar liever mee werken.
Betaling graag met iDeal of contant op de beurs maar niet met Paypal ivm de hoge kosten voor ons. Alvast bedankt.
Aanvullende Informatie
EAN | Nee |
---|---|
Merk | Ellen's Creative Cakes |
Techniek / Toepassing | Ouwel, Suikerbloemen |
Locatie | TaartAtelier, Norgerweg 208, Donderen |
Docent | Nee |
Taal | Nederlands |
Thema | Bloemen |
Allergenenvrij & Speciaal dieet | Nee |
Inhoud | Nee |
Verpakking | Nee |